Opanuj chaos.
Poukładaj
priorytety.

Chcesz ogarnąć chaos w natłoku codziennych obowiązków? Chcesz w końcu poczuć więcej spokoju i kłaść się spać bez wyrzutów sumienia? To jest program, który buduje nawyki pozwalające oszczędzać czas.

Zapisz się do programu 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najbliższy program: 20.10.2019

Masz za sobą różne techniki i narzędzia do organizacji,
ale wciąż masz poczucie chaosu i natłoku obowiązków?

Pomogę Ci raz na zawsze rozwiązać ten problem.

Co mówią uczestnicy?

Justyna Kadłubicka

Justyna Kadłubicka

Graphic Designer, foxboxstudio.com

Minął miesiąc, a nie tylko ja, ale i moje otoczenie widzi we mnie drobne zmiany. Jestem zdecydowanie spokojniejsza, bardziej zorganizowana i przede wszystkim bardziej konsekwentna w swoich działaniach. Udało mi się bardziej "przeorganizować chaos" w swoich projektach i zadaniach, mniej prokrastynuję.

Ewa Żarkowska

Senior Consultant, Tester

Program był dla mnie rewolucją bez wywracania wszystkiego do góry nogami. Metoda drobnych kroczków działała tutaj fantastycznie – codziennie wykonywałam małą czynność, która dzień po dniu doprowadziła do poukładania tego, co miałam w głowie.

Dla kogo jest ten kurs?

Ten kurs, jest tylko dla tych, którzy chcą zasypiać z błogim uczuciem, że to był dobry dzień. Jeśli Twoja lista zadań w pracy ciągle się wydłuża, obowiązków przybywa, a jednocześnie chcesz zadbać o swoją rodzinę, rozwój, hobby i odpoczynek - ten kurs jest dla Ciebie.

Co mi da ten kurs?

Pracując krok po kroku, uporządkujemy Twoje nawyki, metody i narzędzia, które pomagają Ci w organizacji Twoich dni i tygodni. Po skończonym kursie będzie w Tobie więcej spokoju, a przy okazji będziesz w stanie więcej zrobić. To, co mniej ważne, odpuścisz bez wyrzutów sumienia.

Najbliższa edycja za:

3 kwietnia 2017

Czas trwania:

29 dni

Potrzebujesz dziennie:

10 min

Poziom:

Początkujący

Średnia ocena kursu:

8,72

O kursie:

 • Kurs online - jest z Tobą wszędzie, gdzie chcesz
 • Pracujemy krok po kroku - na pewno znajdziesz na niego czas i nie będzie zbyt obciążający
 • Codzienne raporty pozwolą pracować systematycznie i śledzić postępy
 • Pracując w grupie zawsze jest raźniej i jest więcej inspiracji
 • Pierwszy tydzień za darmo - nic nie ryzykujesz
Zapisz się do programu 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Najczęściej zadawane pytania

30 dni - czy to nie za długo?

Pracujemy 30 dni, ale za to po parę minut dziennie. Naszym celem jest wytworzenie nawyków, które zostaną z Tobą na długo. Dlatego nie chcemy wielkich zrywów, ale regularnego działania małymi krokami. Pamiętasz jak wyglądały Twoje lekcje jeżdżenia samochodem? Przez cierpliwe powtarzanie, po jakimś czasie możesz prowadzić samochód praktycznie bez żadnego wysiłku. To wymaga czasu, a nie wielkich zrywów. Te 30 dni minie szybciej niż myślisz :)

Czy znajdę czas na codzienne lekcje?

Znajdziesz :) - to ledwie parę minut dziennie. Możesz lekcję zrobić rano, w komunikacji miejskiej lub busie, w przerwie w pracy, wieczorem, przed spaniem. Kurs jest z Tobą, dostępny przez Internet, możesz więc przerabiać lekcje na komputerze, tablecie i telefonie. Kiedy zobaczysz pierwsze efekty kursu, będziesz w stanie coraz łatwiej wygospodarowywać czas na niego i inne aktywności.

Czy ten kurs coś realnie zmieni w moim życiu?

Ankiety uczestników poprzednich edycji mówią, że tak! Potwierdzają to ankiety wypełniane tuż po kursie, jak i te 3 miesiące po jego ukończeniu. Zdecydowana większość mówi, że może zrobić więcej i jednocześnie czuje większy spokój. Dotkniemy różnych obszarów planowania i zarządzania swoim czasem i na pewno niektóre tematy będą miały większe efekty niż inne.

Czy będę o tym pamiętać w natłoku spraw?

Codziennie na stronie kursu pojawi się nowa lekcja, a jednocześnie przypomnienie przyjdzie do Ciebie e-mailem. Jeśli nie przerobisz dwóch lekcji z rzędu, otrzymasz dodatkowe e-maile z przypomnieniami. Trudno będzie je wszystkie przegapić! Po paru dniach za to wejdziesz w rytm kursu i z dnia na dzień będzie coraz łatwiej.

A co jeśli wkradnie się słomiany zapał?

Mam nadzieję, że motywacją do pracy będą dla Ciebie efekty, które zauważysz. Będziesz odrabiać kolejne lekcje, patrzeć jak grupa wymienia się wrażeniami z kolejnych zadań i to będzie podsycać ogień do dalszej pracy. Jeśli natomiast kurs do Ciebie nie trafi i odpadniesz z niego w ciągu pierwszego tygodnia - oddam Ci 100% Twoich pieniędzy - nic nie ryzykujesz.

30 dni codziennych raportów. Czy to nie zbyt groźne?

Raporty są krótkie i czasem wymagają wpisania dosłownie jednego lub dwóch zdań. Nie będą dla Ciebie zbyt obciążające. Największe zadanie to tak naprawdę chwilka refleksji lub fizyczne zadanie do wykonania. To naprawdę parę minut dziennie, więc spokojnie je wygospodarujesz.

Czy nie będę musieć zmieniać za dużo na raz?

Zmienisz w swoim życiu tyle, ile zechcesz. W zależności od Twojej sytuacji, zmian może być dużo lub nie. To co ważne, to fakt, że wprowadzamy te zmiany krok po kroku, bez wielkich zrywów. Dzięki temu kurs nie będzie Ci przeszkadzał w najważniejszych zajęciach Twojego dnia. Po skończeniu kursu dalej będziesz mieć do niego dostęp, więc możesz wrócić do lekcji w późniejszym terminie.

Czy uda mi się przezwyciężyć złe nawyki?

Pomogę w tym tak bardzo, jak tylko umiem. Uporządkujemy wiedzę. Przetestujemy różne techniki i narzędzia. Wymienimy się doświadczeniami w grupie. Będziemy podsumowywać co działa, a co nie. Praca w pozytywnej atmosferze, małymi krokami, bardzo sprzyja pracy nad nawykami.

Skąd mam pewność, że kurs zadziała?

Paruset uczestników kursu mówi o jego wynikach w ankietach i mailach, które przychodzą do mnie po skończeniu wspólnej pracy. Masz tydzień, żeby za darmo testować formułę kursu. Jeśli zobaczysz, że to nie jest dla Ciebie i nie widzisz rezultatów - zwrócę Ci 100% Twoich pieniędzy. Możesz nie mieć pewności, że kurs zadziała, ale możesz mieć pewność, że nie stracisz swoich pieniędzy :)

Czy mogę otrzymać fakturę za zakup kursu?

Tak, oczywiście. Zaznacz taką opcję w trakcie zakupu i wprowadź potrzebne informacje - faktura trafi na Twój e-mail w ciągu paru minut.

Jak wygląda kurs?

Post i zadanie

Codziennie rano pojawi się nowa lekcja, a Ty otrzymasz ode mnie e-mail z przypomnieniem. Każda lekcja to garstką wiedzy i krótkie zadanie na dany dzień.

Wsparcie społeczności

Możesz dzielić się swoimi przemyśleniami, doświadczeniami i inspiracjami w komentarzach - ja i inni uczestnicy będziemy podążać razem z Tobą.

Mobilizacja

Na koniec dnia wypełnisz krótki raport z realizacji zadania, co pomoże pracować systematycznie i śledzić postępy.

Zaskakujące podsumowanie

Po miesiącu podsumujemy efekty. Będziesz zaskoczony, jak wiele udało Ci się nauczyć.

Weź udział w programie

Termin kursu:

 • {{ course.start }}

Program podstawowy

{{ courses[selectedCourse].variants.basic.price | toFixed }}zł

Program "produktywność krok po kroku"

 • Ciągła obecność i wsparcie trenera (Piotrka)
 • Aktywna społeczność - wsparcie i wymiana doświadczeń
 • Dostęp do materiałów 24h na dobę, z dowolnego urządzenia
 • 40 książek o produktywności i 10 lat praktyki skondensowane w 31 dni kursu
 • Ponad 20 narzędzi budowanie trwałych nawyków i systematyczności, zamiast „zrywów”

Program rozszerzony

{{ courses[selectedCourse].variants.pro.price | toFixed }}zł

Program "produktywność krok po kroku" oraz materiały dodatkowe

 • Ciągła obecność i wsparcie trenera (Piotrka)
 • Aktywna społeczność - wsparcie i wymiana doświadczeń
 • Dostęp do materiałów 24h na dobę, z dowolnego urządzenia
 • 40 książek o produktywności i 10 lat praktyki skondensowane w 31 dni kursu
 • Ponad 20 narzędzi budowanie trwałych nawyków i systematyczności, zamiast „zrywów”
 • Ebook "Effective Multitasking"​​​​​​​
 • 4 prywatne webinary z Piotrkiem, pokazujące w praktyce narzędzia i system budowany przez 10 lat
 • Dodatkowe materiały i narzędzia

Co mówią uczestnicy?

Krzysztof Kopiński

Kierownik projektu

Gorąco polecam udział w programie. Pomaga odnaleźć i zorganizować się w natłoku codziennych obowiązków. Dostarcza bardzo przydatnych narzędzi do pracy nad własną produktywnością. Przez 4 tygodnie wykształciłem nawyk, który dał mi spokój ducha i większa kontrolę nad moim życiem.

Zuzanna Komornicka

Zuzanna Komornicka

Project Manager, Project:People

To jest niesamowite, ale mój chaos artystyczny i multum zadań, które pojawiają się jak grzyby po deszczu, można całkiem nieźle uporządkować. Wyznaczanie konkretnych celów, priorytetów, rozpisywanie zadań na konkretne działania, praca z pojawiającymi się międzyczasie emocjami, bardzo mi pomogła, zdyscyplinowała i sprawiła, że niemalże każdy dzień kończyłam z uśmiechem na twarzy. Tego potrzebowałam.

Cześć,

Nazywam się Piotrek Nabielec.

Gdy byłem na studiach, czas wydawał się z gumy. Był czas na wszystko! W pracy już nie było tak różowo. Każdy kolejny awans dodawał coraz więcej obowiązków. Było coraz więcej możliwości, ale doba wydawała się coraz krótsza. Praca menedżera z setkami zadań i natłokiem wiadomości, małżeństwo potrzebujące wspólnego czasu i uważności, udział w rozwijających kursach i zajęciach, hobby, czas odpoczynek, zabawę, relacje ze znajomymi – bardzo chciałem to wszystko pogodzić

Doświadczenia

Przez 10 lat zbierałem doświadczenia w dużych korporacjach i mniejszych firmach. Podglądałem najlepszych, sprawdzałem co działa dla mnie i innych ludzi, a co jest jedynie miło brzmiącą teorią. Testowałem przeróżne strategie i narzędzia. Przerażał mnie fakt, że tak wiele ludzi nie wie, jak się dobrze zorganizować i często z ogromnym wysiłkiem wynajduje istniejące już techniki.

Spełnienie marzenia

W końcu, w 2015 roku postanowiłem skupić swoje wysiłki na tym jednym temacie. Odszedłem z etatu i założyłem Produktywni.pl. Teraz dzielę się zdobytą wiedzą i współpracuję z ludźmi i firmami – prowadzę szkolenia i kursy, które  pomagają ludziom i firmom uporządkować chaos aktywności, ich priorytety i pozbyć się uczucia przytłoczenia.

Uwielbiam to, co robię! 🙂

Cieszę się, mogąc widzieć jak ludzie robią się spokojniejsi i działają z większą pewnością siebie. Mogę obserwować więcej pasji i radości, zamianę ciągłego biegania w bardziej świadome działanie pojedynczych osób, ale też całych działów i firm. To super praca!

Współpracowałem z:

Jak przebiega kurs?

Codziennie o 6 rano na platformie kursu pojawia się nowa lekcja - dawka teorii, zadanie do wykonania oraz raport do wypełnienia. W Twojej skrzynce e-mail ląduje wiadomość z przypomnieniem o nowej lekcji.

Przez pierwsze dni skupiamy się na uporządkowaniu Twojej listy zadań i kalendarza. W kolejnych krokach porządkujemy zadania, uczymy się nawykowego ustalania priorytetów. Dalej zajmiemy się ochroną najbardziej produktywnych momentów Twojego dnia oraz walką z wszędobylskimi rozproszeniami. W kolejnych krokach porządkujemy Twoje regularne aktywności i projekty. Na koniec przychodzi spojrzenie na Twoje życie z lotu ptaka, żeby zobaczyć, czy panuje w nim zdrowy balans oraz które elementy mogą być zaniedbane. Pochylamy się też nad tematem Twojego poziomu energii.

Pod każdą lekcją jest miejsce na dyskusję - uczestniczę w niej ja i inni uczestnicy kursu.

Wypełnianie raportów do lekcji w weekendy jest nieobowiązkowe, żeby móc naładować akumulatory i odciąć się od telefonów i komputerów. W tygodniu jednak opuszczenie dwóch obowiązkowych raportów z rzędu kończy się ostrzeżeniem i ewentualnie usunięciem z kursu. To ogromny motywator do sumiennej pracy małymi krokami :)

Po 30 dniach kurs się kończy, ale wciąż masz dostęp do lekcji i raportów. Otrzymujesz również certyfikat ukończenia kursu :)
Gdy kurs się skończy, pozostajemy w kontakcie, żeby ochronić Twoje rodzące się nawyki.

Program - czego się nauczę?

 • Twoje ulubione techniki

  Poznasz dużo różnych możliwości zarządzania swoimi zadaniami i wybierzesz swoje ulubione narzędzie i technikę.

 • Koniec z chaosem

  Uporządkujesz swoje zadania, Twoje listy staną się przejrzyste.

 • Koniec z zaległościami

  Rozprawisz się z zadaniami, które “wiszą” na Twojej liście zadań od dłuższego czasu.

 • Odporność na "wrzutki"

  Wyrobisz w sobie nawyk planowania każdego dnia, tak by “wrzutki” nie robiły Ci większej krzywdy.

 • Błogi sen

  Będziesz się kłaść do łóżka z poczuciem, że to co najważniejsze, zostało wykonane.

 • Koniec z niechcianymi rozproszeniami

  Nauczysz się radzić sobie z rozproszeniami, które odrywają Cię od pracy lub nie dają Ci ruszyć do działania.

 • Zadbasz o poziom energii

  Poznasz strategie zarządzania swoim poziomem energii i wybierzesz taki, który Ci odpowiada.

 • Koniec z poczuciem winy

  Pozbędziesz się poczucia przytłoczenia i poczucia winy z powodu zadań nie wykonanych w terminie.

 • Dołączysz do społeczności

  Dołączysz do społeczności ludzi podobnych do Ciebie.

 • Inspiracja i motywacja

  Dostaniesz dawkę inspiracji i motywacji.

8,72

Średnia ocena programu

10/10

Tak ocenia program 50% jego uczestników

85%

Uczestników może zrobić więcej lub dużo więcej

400

Osób wzięło już udział w programie

Zapisz się do programu 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

W ciągu pierwszych siedmiu dni kurs jest dla Ciebie za darmo! Jeśli w tym czasie uznasz, że nie jest dla Ciebie - oddam Ci 100% Twoich pieniędzy. Wystarczy, że napiszesz do mnie maila z rezygnacją, a środki wrócą z powrotem na Twoje konto.

Kurs jest dla ciebie jeśli:

 • Chcesz zasypiać wieczorem z poczuciem, że to był dobry dzień i tydzień.

 • Chcesz wstawać rano wiedząc co konkretnie jest do zrobienia i jak to dobrze zaplanować.

 • Chcesz mieć czas na zdrowe “obijanie się”, relaks, odpoczynek.

 • Chcesz, żeby było w Tobie więcej spokoju, który zauważą Twoi bliscy.

 • Chcesz mieć poczucie, że świadomie i mądrze wykorzystujesz swój czas.

 • Chcesz zaoszczędzić czas na szukanie i poznać najlepsze sprawdzone techniki i narzędzia.

 • Chcesz mieć społeczność, w której możesz porozmawiać na te tematy.

Kurs nie jest dla ciebie jeśli:

 • Masz sprawdzony system zarządzania zadaniami i projektami, który działa od dłuższego czasu.

 • Czujesz, że w Twoim życiu panuje idealny balans między pracą, życiem rodzinnym, relacjami ze znajomymi, rozwojem, zdrowiem i hobby.

Co mówią uczestnicy?

Tomasz Buczek

Tomasz Buczek

Konsultant IT, tomaszbuczek.pl

Z czystym sumieniem mogę polecić kurs każdemu. Każdemu, bo każdy ma zadania do wykonania. Czy to w pracy, poza nią, czy w rodzinnym gronie. Ten program pomaga każdemu, nawet zorganizowanej osobie, ponieważ poza sprawami merytorycznymi, daje chwile do refleksji (wręcz je wymusza). ​​​​​​​

Piotr Uryga

Piotr Uryga

Head of Qualtrics Poland

Świetny program! Unikalne podejście Piotrka i szeroki zakres merytoryczny szkolenia powodują, że jest ono warte polecenia nie tylko dla początkujących, ale dla osób, które mają już wiedzę w temacie i potrzebują bodźca do jej skutecznego zaimplementowania.

Zapisz się do programu 7-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Masz jeszcze jakieś pytania?

Po prostu napisz do mnie. Ja albo moja żona, która mi pomaga, odpowiemy na wszystkie maile.

Agnieszka Nabielec|Administracja programu